Workshop Presentation Programı

workshopkatilimci

10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan, "7. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2016” ile eş zamanlı gerçekleşecek olan ve sadece katılımcı firmalarımıza, yeni ürünleri ve yeni teknolojileri hakkında ücretsiz olarak sunum yapma fırsatı tanıyan  "Workshop Presentation Programı" için kayıtlar başlamıştır.

Workshop Presentation Programı dahilinde, sunum yapmak isteyen firmalarımızın, aşağıdaki Workshop Programı Çizelgesinden sunum yapacakları günü ve saati seçip, sunum yapacak kişiyi ve Türkçe ve İngilizce sunum konularını bizlere bildirmeleri gerekmektedir. Workshop sunum başlıklarının ve içeriklerinin, Workshop Sunum Heyeti tarafından onaylanması, hem katılımcılarımızın hem de ziyaretçilerimizin daha verimli bir Workshop deneyimi yaşamalarını sağlayacaktır.

Program saatleri talep sırasına göre doldurulacağından dolayı, Workshop Presentation Programı’nda sunum slotları dolmadan önce, en kısa zamanda yukarıda belirtilen gerekli bilgileri  aysegul.kaya@artkim.com.tr adresine mail atarak, Workshop Seminer Programı’nda rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. 

Workshop süresince Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye ücretsiz simültane tercüme yapılacaktır. 

Organizatör